jak-vibrati-kupalnik-za-tipom-f-guri-poradi-profjes-onal-v

Як вибрати купальник за типом фігури — поради професіоналів

jak-vibrati-kupalnik-za-tipom-f-guri-poradi-profjes-onal-vБудь-яка жінка може добре виглядати в купальнику, якщо підібрати вдалу модель.

1. Власницям жіночних пропорцій з фігурою «пісочний годинник» піде практично будь-яка модель купальника. Осину талію підкреслять прикраси на трусиках і бюстгальтері. Для грудей маленького і середнього розміру краще вибрати ліф з вузькими шлейками або зовсім без них, пишні груди підтримає халтер або танк. Коротке тіло візуально зробить пропорційнішим сексуальний пландж або закритий купальник, який високо відкриває стегна. Якщо ж у вас занадто довгі ноги, беріть модель з округлими вирізами плавок.

2. Пишним дамам з фігурою «яблуко» краще зупинити свій вибір на фасонах халтер або танкіні з великими бічними вирізами — вони відвернуть увагу на стрункі ноги і візуально витягнуть широкий торс. Добре, якщо це будуть саме закриті моделі, де верх має підтримувати кісточки, а перемичка з мікрофібри між ліфом і плавками створює легкий стягуючий ефект.

3. У фігурі «груша» слід зробити упор на більш привабливий верх за допомогою тонких бретелей і прикрас на ліфі. Широкі плавки з високою посадкою підкреслять талію. Також можна купити закритий купальник контрастних кольорів — зі світлим ліфом і темний низом.

4. Візуально збільшити стегна при «трикутній» фігурі допоможуть плавки з рюшами, воланами і зав’язками. Приторочена спідничка або шортики з малюнком також скорегують проблемну зону. Ліф вибирайте з широкими лямками і глибоким V-подібним вирізом.

5. У дам з «прямокутною» фігурою не дуже виразна талія. Відвернути від неї увагу допоможуть занижені плавки і горизонтальний ліф типу бандо. На таких дівчат непогано буде виглядати і модель танкіні.

Плануєте купити купальник? Зверніть увагу на розмір чашки. Він актуальний при виборі купальника з щільними чашками, в інших випадках допускаються незначні відхилення: м’який ліф на зав’язках — це не бюстгальтер з двома застібками. І все-таки далеко відходити від свого істинного розміру не варто.

Чашки на купальниках позначаються тими ж літерами, що і на білизну: від А до F (для дуже великого бюста можна пошукати і розмір G). Подивіться, яка маркування стоїть на етикетці вашого найзручнішого бюстгальтера, і сміливо купуйте плавальний костюм з такою ж глибиною ліфа.

Скільки коштує купальник

1. Відкриті купальники можна придбати за ціною від 300 гривень за найпростішу модель маловідомого виробника до декілька тисяч — за виріб іменитого бренду.

2. Закриті купальники, незважаючи на більшу витрату тканини, традиційно дешевше: від 250 до 4 тисяч гривень.

3. Ціни на спортивний пляжний костюм стартують з 1000 грн. і доходить до 5 тисяч.

4. Вартість ексклюзивних вечірніх купальників починається з оцінки не менше 100 доларів і може досягати декількох тисяч у.о.

Добавить комментарий