klatch-un-vjersalna-sumka-dlja-bud-jakoji-f-guri

Клатч: універсальна сумка для будь-якої фігури

klatch-un-vjersalna-sumka-dlja-bud-jakoji-f-guriНаймоднішим аксесуаром останніх сезонів визнана сумочка-клатч. Особливість клатча в тому, що він абсолютно універсальний: може бути досить містким і абсолютно декоративним, мати середні розміри і не перевищувати параметри гаманця, захоплювати стриманою розкішшю дорогих матеріалів і викликати захват буйством кольорового оздоблення. Його можна носити, обхопивши рукою, повісивши на тонкому ланцюжку через плече або притискаючи ліктем в області пахви.

Завдяки своїй універсальності, клатч підходить дамам будь-якої комплекції незалежно від росту, потрібно тільки правильно підібрати по фігурі форму, колір і розмір клатча, не забуваючи про основне правило: чим більша фігура, тим більший клатч, притому що його форма повинна контрастувати з фігурою. Так, високій дамі варто віддати перевагу клатчу витонченої форми в руці, особі з пишними стегнами потрібно вибрати прямокутний клатч і тримати його під ліктем, а панянці з пишними формами слід уникати круглих клатчів, вважаючи за краще строгі лінії.

Клатч як дзеркало манікюру

Сумочка-клатч — не тільки універсальний аксесуар, але і вимоглива прикраса. Справа в тому, що клатч ти найчастіше тримаєш в руках, а значить, твій манікюр і прикраси виставляються на загальний огляд. Клатч може підкреслити твій бездоганний стиль або висміяти відсутність смаку.

Стриманий лаконічний стиль клатча зі шкіри або замші непомітних тонів дозволяє мати вечірній манікюр з лаком бордового, малинового, червоного або фіолетового кольору. Допустимі золоті прикраси — браслет, перстень з дорогоцінним каменем.

Розкішний клатч, прикрашений стразами, кристалами або дорогоцінними каменями, передбачає нігті, покриті лаком натуральних непомітних відтінків, і тонкі срібні браслети на зап’ястя.

Міні-клатч, який вміщається в долоню, допускає акуратний стриманий манікюр і кільця з благородних металів з невеликими камінням. До такого аксесуари не одягай нічого на зап’ястя, щоб візуально не погіршити руку, що тримає клатч.

За великим рахунком, вибираєш ти клатч або рюкзак, розраховуєш носити в уподобаній сумочці візитницю або нетбук, віддаєш перевагу класичним моделям або екстравагантним новинкам — вибір сумки по фігурі дає тобі привід зайвий раз поекспериментувати перед дзеркалом з новими для тебе формами сумочок і приміряти на себе новий оригінальний спосіб.

Добавить комментарий