Експертна оцінка нерухомості

Експертна оцінка нерухомості

Експертна оцінка нерухомості в Києві і Київській області є не просто поширеною послугою, а досить важливою і необхідною. ЇЇ можна поділити на два напрямки або навіть на три: земельні ділянки, житлове майно і комерційна власність.

До комерційного майна ми відносимо всі типи нежитлових приміщень: офіси і магазини, майстерні і виробничі будівлі, склади і кіоски, ресторани, пекарні. Також сюди слід віднести і будівлі, майнові комплекси, до яких часто відносяться і земельні ділянки. Звертаємо вашу увагу на те, що такі землі мають частіше за все комерційне цільове призначення або їх ще називають землями промисловості.

До житлової нерухомості ми відносимо всі типи квартир і кімнат, житлові будинки всіх видів. Багатоквартирні будинки і комплекси теж відносяться до цього напрямку.

Землі є ще одним окремим напрямком і мають свої складнощі у виконання. Сюди слід віднести вище згадані ділянки під промислове використання, під будівництво житлових і садових будинків, городи та паї.

Експертна оцінка нерухомості в Києві, Київській області – коли вона потрібна?

Коли ж нам потрібна експертна оценка недвижимости в Києві, Київській області? Виділимо найбільш важливі випадки, коли нам обов’язково потрібна така послуга:

  • Суд. В житті бувають різні випадки. Інколи виникають спори щодо розділу майна при розлученні. Вам потрібно розділити спільно нажиту нерухомість, яку було придбано у шлюбі. Для цього Вам не обійтись без рішення суду, а для цього потрібно надати звіт із експертної оцінки.
  • Банк. Ви б хотіли відкрити власний бізнес чи просто отримати кредитні кошти, а для цього потрібно передати будь який цінний актив під заставу. Таким заставним об’єктом може бути земля, квартира чи гараж, тощо. Банківські оцінювачі не завжди коректно визначають ринкову вартість, тому краще замовляти таку послугу із визначення вартості в незалежних компаніях.
  • Нотаріус. Ви продаєте свій житловий будинок, а для цього потрібно звернутися до нотаріуса. Сьогодні всі нотаріуси використовують дані експертів щодо вартості нерухомості.
  • Бухгалтерія. Кожна компанія має на балансі підприємства якісь активи – цінні папери, транспорт, інтелектуальну власність чи нерухомість. Щоб внести майно до балансу, потрібно визначити його ціну, а для цього потрібен звіт від експерта.
  • Посольство. Ви плануєте емігрувати в іншу країну: Францію, Італію чи США і тому подібне. А для того, щоб отримати громадянство чи візу, Вам потрібно показати, що Ви солідна людина і у Вас є статки у вигляді серйозних активів. На слово Вам ніхто не повірить, тому все потрібно доводити документально.

Корисно! Більше подробиць щодо поширених цілей експертної оцінки нерухомого майна в місті Києві та інших містах України, можна отримати за цим посиланням http://оценка-имущества.укр/ru/. Якщо Вам потрібна оценка, переоценка основных средств, то ця компанія Вам проведе таку роботу.

Скільки коштує оцінка нерухомості в Києві і області?

Сьогодні експертна оцінка нерухомості в Києві, Київській області коштує від п’ятисот до двох із половиною тисяч гривень за оцінку квартири чи землі. Якщо це будівля чи приміщення, то ціна буде вищою: від 1000 до 3000 грн. Оцінка майнового комплексу буде коштувати дорожче і починатися від 2500 грн. за один такий звіт.

Послуги із оцінки майна для бухгалтерії і суду визначаються індивідуально. Ціна починається із 500 грн. Окремо оплачується виїзд та огляд об’єкта експертом.

Будівельно-технічна експертиза або оцінка збитку, буде коштувати від 2000 грн.

Терміново необхідна послуга експертна оцінка нерухомості в Києві чи області? Звертайтесь в компанію «Хорив»

Якщо Вам вже сьогодні потрібна «термінова» експертна оцінка нерухомості в Києві чи області, то радимо Вам звернутися до групи компаній «Хорив». Сайт компанії дуже легко знайти в інтернеті. Організація має дочірні компанії, що виконують різні напрямки роботи: визначення ринкової вартості, оцінка збитку, консультації щодо інвестування, а також багато іншого. Також можна скористатися професійним супроводом при укладення різноманітних договорів.

Якщо Вам потрібна оценка акций, то по нище вказаній адресі можна замовити таку роботу.

Джерело інформації: оценка-киев.укр