biorevitalizaciya-v-ivano-frankivsku-zastosuvannya-gialurona-v-domashnij-kosmetologiї

Біоревіталізація в Івано-Франківську. Застосування гиалурона в домашній косметології

biorevitalizaciya-v-ivano-frankivsku-zastosuvannya-gialurona-v-domashnij-kosmetologiїБіоревіталізація в Івано-Франківську. Застосування гиалурона в домашній косметології
Кожна тендітна представниця прекрасної статі бажає мати гладку і свіжу шкіру без зморшок. Але як і в будь-якому ґрунтовному справі, для того, щоб домогтися бездоганності необхідно регулярно доглядати за шкірою і використовувати для цієї мети тільки високоефективні засоби.

Кислота гиалурона з групи полісахаридів широко застосовується в косметології. Завдяки особливому дії препарату, вона допомагає шкірі стати помітно молодше вже після першого застосування. В організмі молекули гиалурона виробляються природним шляхом. Але з віком виникає нестача цієї корисної речовини, що і призводить до старіння і в’янення шкірних клітин. Тому для усунення ознак старіння і зморшок рекомендується зробити маску з гиалурона, іншими словами пройти процедуру біоревіталізації.

Біоревіталізація в Івано-Франківську

Біоревіталізація лица в Ивано-Франковске — процедура омолодження лица Шляхом Введення гіалуронової кислоти під шкіру. Центр дерматології та косметології Івадерм ivaderm.com.ua пропонує ефективні процедури біоревіталізації, на сторінці ivaderm.com.ua/kosmetologia/biorevitalizatsija можна дізнатися докладніше про процедуру , її ефективності, показання і протипоказання.

Біоревіталізація — метод омолодження шкіри з гиалурона

Метод домашнього омолодження за допомогою гіалуронової кислоти, є альтернативною технологією мезотерапії або биоревитализации. Але, препарат в домашніх умовах слід використовувати з великою обережністю (особливо з дозуванням). Тому що тільки при правильному і регулярному застосуванні процедура дає високоефективний результат.

Для приготування омолаживающей маси необхідно взяти порошкоподібну форму гиалурона або натрію гіалуронату (натрієву сіль). Ці препарати можна придбати в аптеці. Потім 2 г порошку гиалурона розчиняють в теплій воді (30 мл). Суміш потрібно добре перемішати, щоб не залишилося грудочок. Після цього масу залишають на годину для набухання. В процесі теж необхідно стежити за появою грудочок і якщо вони є, то їх необхідно розім’яти. Готова маска повинна вийти в’язка і однорідна. А для тривалого зберігання суміш рекомендується заморожувати.

Технологія застосування гіалуронової суміші

Перед омолоджують процедурами з гиалурона, необхідно очистити шкіру. Особа вмивають антибактеріальним милом. Потім використовують скраб для глибокого очищення епідермісу від забруднень.

Після цього на обличчя наносять гіалуронову суміш. Змивання така маска не потребують, так як відмінно і без залишку вбирається в шкіру. А після утворення плівки гиалурона, можна нанести живильний крем з омолоджуючу дію.