chto-vliyaet-na-stoimost-xirurgicheskix-vmeshatelstv

Что влияет на стоимость хирургических вмешательств

chto-vliyaet-na-stoimost-xirurgicheskix-vmeshatelstvЩо впливає на вартість хірургічних втручань

Хірургічна клініка «Корона» у Львові.

Терапевтичні методи часом є малоефективними при наявності ряду захворювань, які можуть бути вилікувані виключно хірургічним способом. Для того, щоб мати мінімальні ризики прояву побічних ефектів в результаті неправильно проведеної операції або недотримання дозування анестезії при дачі наркозу, слід особливо строго поставитися до питання вибору надійного і вартого довіру хірургічного центру. Ви не помилитеся у виборі, якщо зверніться в хірургічну клініку «Корона» у Львові.

У перелік послуг клініки входить діагностика, консультації, терапія, хірургія. Для пацієнтів відкриті двері в кабінет ендоскопії, терапії, ультразвукової діагностики. Для вас працюють кращі ендокринологи, кардіологи, невропатологи, гінекологи, урологи, проктологи, травматологи і загальні хірурги країни.

З вартістю послуг ви зможете ознайомитися в розділі сайту клініки під назвою «Прайс». Ціна та вартість лікування оперативне втручання залежить від складності операції, від виду наркозу. Таке обстеження, як колоноскопія, ви можете пройти як стандартним способом, так і в медичному сні (останній вид маніпуляції коштує дорожче). Те ж саме відноситься і до езофагогастродуоденоскопіі, ендоскопічних досліджень.

Вартість послуг УЗД

Вартість послуг УЗД однакова для кожного органу і становить 450 грн (нирки, підшлункова залоза, селезінка, сечовий міхур, печінку, жовчний міхур та інше). А ось під час обстеження сечостатевих органів чоловіків потрібно буде заплатити більше — вартість послуг УЗД складе 600 грн. У клініці ви зможете замовити УЗД вен шиї, щитовидної залози, судин шиї та голови. Проводиться УЗД органів області педіатрії, гінекології.

У клініці нас очікують

високий рівень обслуговування

доступні ціни

Записуючись на прийом до лікаря, готуйтеся до того, що такі консультації повинні бути платною і в середньому вона становить 300 гривень. Ви зможете отримати консультацію як рядового лікаря, так і професори — в останньому випадку сума, яку необхідно буде викласти за прийом та отримання рекомендації від світила, зросте всього на 200 грн і складе 500 грн. Повторимося — Терапевтичні методи часом є малоефективними при наявності ряду захворювань, які можуть бути вилікувані виключно хірургічним способом. Для того, щоб мати мінімальні ризики прояву побічних ефектів в результаті неправильно проведеної операції або недотримання дозування анестезії при дачі наркозу, слід особливо строго поставитися до питання вибору надійного і вартого довіру хірургічного центру. Звернувшись хірургічну клініку «Корона» у Львові. ми отримаємо високий рівень обслуговування.